#1 2011-09-17 13:33:04

berto009

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-16
Posty: 5
Punktów :   

PvP w Nbk

Witam wszystkich. Na wstepie chce przedstawic taka sytuacje jaka jest. Otoz Natural Born Killers jest gildia pvp/pve. Co jest mowione i oglaszane. Ale nie trudno zauwazyc ze w gildi jest prowadzone tylko i wylacznie pve. Nic nie jest robione w kierunku pvp, co jest irytujace. Odwolanie do officerow pvp - Czy oni cos robia ? Oni nie robia nic. Raiduja pve nadal i w kierunku pvp nie jest robione doslownie nic. Moze sie bede teraz tak powtarzal ale nie zalezy mi na estetyce tego tematu, ani poprawnosci pisemnej ale na samym przekazie. Wiec z taka wielka prosba do gma gildi i officerow pvp. Zacznijcie cos robic w koncu! I Przestancie nazywac gildie Nbk gildia pvp/pve bo to jest smieszne. Z tego co mi wiadomo Szu mial sie zajac pvp juz od dawna ale nic nie zostalo zrealizowanego oprocz smiesznej rangi, ktora jest naprawde bez znaczenia.
Z tego co zauwazylem to pvp wyglada nastepujaco :
Ze 2-3 premade na bg jak komu sie chce. Jeden albo moze o jeden wiecej wypadow na miasta Hordy - i czy to jest pvp ? Odpowiedz zostawiam Wam.
Kolejna sprawa - Do calego pvp powinna zostac przydzielona grupa osob umiejaca naprawde grac te pvp i umiec prowadzic to. Dostepnosc czasowa rownierz.  Powinna byc prowadzona rekrutacja do gildi ludzi ktorzy chca grac pvp. Co jest w ogole nie zauwazalne.
Napisze Wam co ja robie w gildi - ja w niej jestem tylko i wylacznie bo miala niby byc pvp. Ale tego nie ma, i jestem niemile rozczarowany. Bo nic z bycia w gildi nie mam. I tak pisze Wam zeby sie ktos tym zajal, bo to nie ma najmniejszego sensu to co sie dzieje aktualnie w gildi.
>> Prosze o wypowiedzi kazdego na temat pvp w gildi Nbk.
Haladir.

Offline

 

#2 2011-09-19 11:23:41

Szuflada

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 29
Punktów :   

Re: PvP w Nbk

Fakt pvp dostalo zadyszki u nas, niestety sadze ze wiele osob zanim zacznie grac pvp powazniej zechce sie ubrac na rajdach a to jest dla nich wazniejsze. Inna sprawa to czas oraganizacji takich eventow, najlepiej jak sie ludzie sami wypowiedza kiedy im by pasowalo generalnie tworzenie i granie eventow pvp, ja osobiscie polecam do tego weekend, np niedziele, i z pewnoscia jeden event turniejowy sam zorganizuje. natomiast Haladir zapewniam cie ze ludzie graja tutaj pvp, ostatnio kilka premad polecialo, niestety z premadami jest tak ze mozna tyko 5 osob w pt jakos normalnie zapisac, a jak chcesz wiecej to jest problem z rgb. mysle ze musimy jeszcze dac sobie czas na pelny rozwoj pvp, szczegolnie jak trwa ciagle rekrutacja. Uzywaj GC haladir i zapodawaj eventy pvp, nie sadze ze wszyscy pozostana obojetni .

Offline

 

#3 2011-09-19 15:33:32

DarkVoid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: PvP w Nbk

Fakt PvP u nas leży i kwiczy;(

ale...

berto009 napisał:

[...]ja w niej jestem tylko i wylacznie bo miala niby byc pvp. Ale tego nie ma, i jestem niemile rozczarowany. Bo nic z bycia w gildi nie mam. [...]

Więc może zamiast zwoływać pt na hero/voa to zacznij zbierać ludzi na Premade;] Bo płaczesz, że pvp nie ma a sam zachęcasz do pve;)
Tyle odemnie.


-Darklord
-Johand
-Tares
-Galathir/Blodymagic "Twinki" 69 ^^

Offline

 

#4 2011-09-23 16:31:13

berto009

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: PvP w Nbk

Vault of Archavon to raid nie tylko pve ale i pvp. Wiec ten raid mozna robic rownie dobrze w itemach pvp. Wiec na voa moge sobie kolego zbierac do woli. A na hero nikogo nie namawiam. Po prostu gram jak mi sie nudzi. Co do pvp to i cos zaczne robic ale napewno nie w najblizszym czasie bo duzo nauki mam na poczatek szkoly i nie mam czasu praktycznie grac w wowa.
Szu > troche na pewno, ale to sa doslownie pojedyncze itemy.

Offline

 

#5 2011-10-29 20:17:38

DarkVoid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: PvP w Nbk

Odświeżam Temat, gdyż PvP w NBK nadal leży i kwiczy czasem nawet zastanawiam się nad odejsciem z gildii ponieważ moja przygoda z wow'em polega na wbijaniu 80 i grze w 95% PvP. Tyle odemnie pzdr DarkVoid


-Darklord
-Johand
-Tares
-Galathir/Blodymagic "Twinki" 69 ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumkarramba.pun.pl www.forumnowoscimedialne.pun.pl www.forumextremes2bydikej.pun.pl www.fen-x.pun.pl www.skuteryzkw.pun.pl