Natural Born Killers

Opis forum


#1 2011-09-04 05:33:44

skilled

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 1
Punktów :   

Kamrad - podanie

Imię (prawdziwe): Rafał
-Nick w grze: Skilled ( temat innaczej nazwany bo mialem zamiar nowa postacia grac ale gram dalej huntem )
-Klasa i poziom: lvl 30, Hunter
-Staż w WoW: 3lata ( ale mialem ostatnio 1,5 roku przerwy i chce znow wrocic a czuje sie jak nowicjusz w niektorych sprawach )
-Co wniesiesz do gildii: napewno duzo duzo humoru, ogarnietego DPS ( ale bede musial sobie sporo technik poprzypominac ( rotacje, talenty itp )) oraz bardzo angazujaca sie w takie "organizacje" jak clany, gildie itd. osobe.
-Czego od gildii wymagasz w zamian: Chetnej pomocy w ubieraniu sie, oraz uczenia duzo rzeczy od nowa. Czestych Raidow oraz troszke mniejszego wkladu w PvP. Milej atmosfery oraz dobrego wychowania u Guildiowiczow.
-Ile czasu poświęcasz na grę dziennie: 2-12h dziennie. Nie wazne czy weekend czy srodek tygodnia.


Coś o Sobie: Witam. Jestem nowym graczem na tym serwerze. Mam, a raczej mialem duze doswiadczenie w WoWie, lecz 1,5 roku temu przestalem grac. Teraz chce zaczac na nowo, nauczyc sie podstawowych skrotow, taktyk na bossow. Interesuje sie... hmm... grami komputerowymi, ziolo-lecznictwem ( lubie palic weed ), kobietami oraz piciem alkoholu. Lat mam 17.
Aktualnie, przymusowo mieszkam w Rosji ( St. Petersburg ) wiec mam bardzo duzo czasu na gre. Tzn: Wstaje rano ( czasem te rano to godzina 24:00-2:00 w polsce gdyz jestem raczej nocnym markiem ) siadam do lapka, raz dziennie chodze do sklepu, i siedze do poki nie pojde spac. Tak wyglada moj plan dnia. I to by bylo na tyle Pzdrawiam Kamrad.

P.S. Mam nadzieje ze nie bedziecie oceniac mnie po lvl. Przy takim czasie spedzanym przy kompie szybciutko wbije lvl, a i szybko sobie przypomne co i jak w swiecie World of Warcraft.

Ostatnio edytowany przez skilled (2011-09-04 10:58:30)

Offline

 

#2 2011-09-06 19:07:55

Szuflada

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 29
Punktów :   

Re: Kamrad - podanie

Niestety, zaostrzylismy zasady rekrutacji i jezeli chodzi o hunterow przyjmujemy od 70 + lvl.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.amucelt.pun.pl www.star-wars-forum.pun.pl www.akademiasarmatia.pun.pl www.pes-server.pun.pl www.zakreklama.pun.pl