Natural Born Killers

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-08-11 15:53:27

Szuflada

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 29
Punktów :   

Harmonogram PVP

Propozycja dla kącika PVP jest z mojej strony próba stworzenia zawodów o charakterze turniejowym , w którym udział brali by rożni gracze pvp niekoniecznie z naszej gildii, coś na kształt co ma horda - http://wotlk.theatreofdreams.pl/forum/v … 4&t=13570. Czemu nie miec podobnych spotkan turniejowych ? Zapraszam do dyskusji. Jeżeli Odzew bedzie pozytywny rozpatrzymy sporządzenie harmonogramu odnośnie takich walk. Wiele graczy dueluje sie pod sw, czemu nasza gildia nie miala by temu przewodzic ? Czekam na opinie !

Offline

 

#2 2011-08-16 15:37:42

berto009

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Harmonogram PVP

Hmmm, ja jestem w 100% za, jako ze na Todzie nie jest duzo graczy pvp i slabo jest rozwiniete to takie turnieje sie przydadza i bedzie odciagniecie od rutyny czyli bg i tych samych raidow. I ja bym jeszcze dorzucil nagrody, w postaci golda. Kazdy by sie zrzucil(kazdy uczestnik) po pare golda i byla by to zacheta dodatkowa to tyle z mojej strony.

Offline

 

#3 2011-08-19 15:10:33

Szuflada

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 29
Punktów :   

Re: Harmonogram PVP

mysle zeby to zaczac za tydzien najpozniej 2 tyg. zrobie w GC spotkanie , omowimy co i jak z graczami pvp i zaczniemy oglaszac sie na world ze cos takiego robimy

Offline

 

#4 2011-08-21 20:19:42

Lockes

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Harmonogram PVP

Może najpierw zrobić wewnątrz klanówke taką skromną? Zobaczyć po prostu jak to nam wyjdzie, ilu będzie chętnych i jak będzie się sprawowała drabinka. Losowanie można zrobić w postaci rollowania, wszyscy uczestnicy rollują i się dopiera powoli pary: dwóch z najwyższym rollem gra między sobą i dwóch z najniższym i tak do wyczerpania uczestników

Offline

 

#5 2011-08-28 22:17:41

Gaba

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Harmonogram PVP

Ja też jestem za, bo zawsze to jakas odmiana.

Offline

 

#6 2011-08-28 22:57:40

Arcan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Harmonogram PVP

Dobra generalnie eventow pvp nie jest wiele jednak naprawde warto cos zaczac w tym kierunku robic. Mozemy rozpoczac turnieje jednak wymaga to duzej ilosci chetnych graczy, podobnie jest z rajdami na horde. Eventy od ktorych zaczac mozemy, ktore mysle ze sa do zrealizowania na najblizsza chwile to na pewno zachecic ludzi do bg, nie tylko 80 oraz realizowanie popularnych, znanych i lubianych ustawek z innymi gildiami, ktore napewno zacheca wielu nowych ludzi z gildi na eventy pvp.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skuteryzkw.pun.pl www.fen-x.pun.pl www.forumextremes2bydikej.pun.pl www.fps.pun.pl www.forumnowoscimedialne.pun.pl